Звіт

Перед колективом і громадськістю завідуючої
Мовчанівським дошкільним навчальним закладом «Малятко»
про роботу закладу
за 2018-2019 н.р.


Мовчанівський дошкільний навчальний заклад «Малятко» розрахований на 15 дітей. Протягом 2018-2019 н. р. у закладі було 9 дітей. Одна різновікова група. Дошкільний навчальний заклад здійснює свою діяльність відповідно до Конституції України, законів «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Положення про дошкільний навчальний заклад», «Базового компоненту дошкільної освіти в Україні» та власного статуту.

У закладі створені умови для фізичного, психічного розвитку дітей, їх виховання та навчання відповідно до умов дошкільного закладу.

Організація навчально-виховного процесу відповідає санітарно-гігієнічним нормам, вимогам СЕС та державного пожежного нагляду. Протипожежний стан приміщень задовільний, приміщення обладнані вогнегасниками. Санітарно-гігієнічні умови утримання закладу задовільні. Постійно дотримується температурний режим в кімнатах, своєчасно проводиться вологе прибирання з використанням дезинфікуючих засобів.

На території закладу обладнано ігровий майданчик. Територія закладу знаходиться в задовільному стані.

Кожного року проводиться косметичний ремонт як у приміщені закладу, харчоблоці так і на вулиці.

М’яким та твердим інвентарем дитячий садок забезпечений. Столового та кухонного посуду достатньо. Заклад забезпечений холодною та гарячою водою.

У закладі працює два педпрацівника, помічник вихователя, кухар і на опалювальний період – сезонний кочегар.

Працівники закладу дотримуються правил охорони праці і безпеки життєдіяльності. Систематично проводяться інструктажі. На належному рівні забезпечується харчування дітей. Продукти отримуємо від ФОП Руденко ОА. Заявку дано один раз на два тижні.

У 2018-2019 н.р. вартість харчування становить 20,00 гривень. Батьківська плата від загальної суми становить 50%.

Восени батьки здають в дитячий садок картоплю, столовий буряк, моркву, цибулю, капусту, огірки, помідори.

За кошти директора СГПП ім.Гагаріна Щербака В.Г. було виписано пресу(журнали) на цілий рік.

Матеріальна допомога від сільської ради у 2018 році-двері та пилосос.

Методична робота спрямована на підготовку творчого педагога – вихователя, який впроваджує ідеї особистісно-орієнтованого навчання і виховання, шукає сучасні форми і методичні роботи.

Важливим напрямком роботи є налагодження співробітництва з родиною вихованців шляхом використання нових форм у роботі з батьками.

В ДНЗ успішно було організовано і проведено такі святкові ранки: «Золота осінь в саду», «Різдвяні свята», «Матусине свято».

Освітньо-виховну роботу з дітьми педагоги закладу проводили у різні режимні моменти з максимально використанням методів і прийомів навчання і виховання дітей на заняттях, під час бесід, дидактичних ігор та вправ.

Робота педагогічних працівників регламентується календарним планом освітньо-виховної роботи, який складається на щодень. Педагогу надається право при плануванні проявляти творчість, ініціативу, враховуючи сучасні вимоги до розвитку дітей дошкільного віку.

Колектив ДНЗ «Малятко» намагається створити всі умови для повноцінного змістовного проживання дитини кожного дня активного проникнення у різні сфери людського життя і природи, збагачення новими знаннями, вмінням, навичками.

Кiлькiсть переглядiв: 233

Коментарi