• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Про здоров’я дбаємо – безпеку вивчаємо!

Про здоров’я дбаємо – безпеку вивчаємо!

2019-10-17

/Files/images/831062_0c27b24b194a4a5eaf61e838b9cc4f00-mv2.jpg

Турбота про життя і здоров’я дітей – це найважливіша праця вихователя. Від стану здоров’я, життєрадісності дітей залежить їхнє духовне життя. світогляд, розумовий розвиток, міцність знань, віра у свої сили”, – стверджував В.Сухомлинський.

17 жовтня 2019 року в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» працівники Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області завітали до дитячого садочка «Малятко» с. Мовчанівка.

Рятувальники провели для малечі цікаві та повчальні бесіди на протипожежну тематику.

Дітям розповіли як себе поводити в різноманітних екстремальних ситуаціях: під час виникнення пожежі або при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Надзвичайники наголосили на тому наскільки небезпечно спалювати суху рослинність або недотримуватися елементарних правил безпеки на воді. Також вручили учасникам бесід листівки на протипожежну тематику.

В рамках Тижня безпеки який проходив в дошкільному закладі з 14.10. по 19.10. 2019 року, педагогом було організовано роботу з дошкільнятами за такими напрямами:

– формування знань про здоровий спосіб життя;

– правила дорожного руху;

– пожежної безпеки, електробезпеки та газу;

– правила безпечної поведінки в довкіллі та в екстремальних ситуаціях;

– сам удома.

Кожен день був присвячений окремій темі: «Дитина і природа», «Сам удома», «Пожежна безпека», «Здоров’я дитини », «Безпека довкілля». Всі ці теми реалізувались в групі під час ранкової зустрічі, на заняттях, прогулянці та в другу половину дня.

/Files/images/novyi_foto/QIP Shot - Screen 1618.png/Files/images/novyi_foto/QIP Shot - Screen 1619.png

Кiлькiсть переглядiв: 85

Коментарi